tr
resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN Ško ZŠko Gym Grp
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

Montessori výcviky

elementary_2.pngDiplomové AMS kurzy

Praha, Česká republika

Duhovka kurz montessori pedagogiky (Duhovka Montessori Teacher Education Program) je určen učitelům jak ve střední Evropě, tak po celém světě. Vzděláváme montessori učitele v živém a otevřeném systému podle mezinárodních standardů.

Duhovka kurz montessori pedagogiky (Duhovka Montessori Teacher Education Program) sídlí v Praze a připravuje účastníky pro práci učitelů v montessori třídách kdekoli na světě.

Naše kurikulum je založeno na pedagogické metodě a principech dr. Marie Montessori. Kurzy jsou vyučovány v angličtině. Výuka je vedena mezinárodně certifikovanými instruktory.

Předškolní (2,5-6) i školní (6-9 a 6-12) výcviky jsou akreditované Americkou montessori společnostíMACTEMŠMT ČR v rámci DVPP.

Absolventi získají diplom Americké montessori společnosti pro vystudovanou věkovou úroveň. Tento diplom je mezinárodně uznávaný školami i profesními organizacemi. Nenahrazuje učitelskou kvalifikaci v jednotlivých zemích/státech. Zároveň absolventi získají osvědčení o absolvování akreditovaného programu MŠMT. 

Proč studovat u nás?

  • Kvalita - programy dodržují standardy Americké montessori společnosti a MACTE, instruktoři jsou vysoce kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti.

  • Mezinárodní zaměření - Kurzy jsou vyučovány v angličtině.

  • Spojení teorie a praxe - Výuka zahrnuje praktické procvičování a otevřenou diskuzi.

  • Respekt k pracovním a životním povinnostem - Intenzivní letní soustředění a prodloužené víkendy jsou doplněny online komponenty.

  • Autentické prostředí - Pro pozorování a procvičování používáme reálné prostředí modelových tříd Duhovky.

  • Respekt k transformaci učitele - Praxe ve třídě je určena k aplikaci metod výuky a je podporována našimi supervizory.

  • Průběžný vývoj kurzu - Naše kurikulum zohledňuje aktuální výzkumy o vývoji mozku a poruchách učení.

  • Vícejazyčná podpora - Instruktoři mají zkušenosti s výukou v bilingvním prostředí.

  • Průběžná podpora - Studenti dostávají průběžnou podporu a absolventi si mohou kdykoli bezplatně zopakovat jakoukoli část kurzu.

Naše kurzy

early childhood
Elementary I (6-9)
elementary ii


Akreditace

affiliated_teacher-copy_2.jpg
Duhovka Montessori Teacher Education Program holds Full Affiliate status for its Early Childhood and Elementary I-II teacher education courses with the American Montessori Society through the year 2020.
logo-macte.jpg
Duhovka Montessori Teacher Education Program holds accredited status for its Early Childhood and Elementary I-II teacher education certification programs from the Montessori Accreditation Council for Teacher Education (MACTE) through the year 2020.
logo-cs.png
Kurzy montessori pedagogiky Institutu Duhovka jsou akreditovány v rámci programu DVPP.
Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png